همایش پیاده‌روی دانشگاه آزاد اسلامی ورامین، پیشوا برگزار شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۶ کد خبر : ۲۳۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۸۱

در آستانه سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاداسلامی همایش بزرگ پیاده‌روی با حضور پر شور دانشجویان، استادان، کارکنان و خانواده آنها در واحد ورامین، پیشوا و قرچک برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی این واحد دانشگاهی دکتر حسینعلی شیبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین، پیشوا و قرچک با تبریک 31 اردیبهشت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نهادی است که با پیگیری بزرگان انقلاب ایجاد و با کمک مستقیم حضرت امام خمینی (ره) کار خود را آغاز کرد، هیچ‌کس باور نمی‌کرد این شجره طیبه در دل این سرزمین پهناور چنین به ثمر بنشیند.

رئیس واحد ورامین، پیشوا و قرچک در سخنانی ضمن تجلیل از مردم ایران اسلامی بابت خلق حماسه سیاسی 29 اردیبهشت،از دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود پر برکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی یاد کرد.

شیبانی افزود: این دانشگاه که امروز به عنوان بزرگترین و جامع‌ترین مرکز آموزش عالی منطقه و جهان شناخته می‌شود با ساده‌ترین امکانات کار خود را آغاز و به همگان آموخت که می‌توان از هیچ، همه چیز آفرید و اکنون جایگاه این

 

دانشگاه در نظام آموزش عالی کشور غیر قابل انکار است.

وی درباره روند حرکتی این واحد دانشگاهی گفت: خدا را شاکریم که با حمایت‌های مسئولان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و همت والای نیروی انسانی خلاق، کارآمد و پرتلاش واحد، سیر حرکتی این مجموعه صعودی و رو جلو است.

رئیس واحد ورامین-پیشوا گفت: می‌توان با برگزاری همایش‌های پیاده‌روی و ورزش‌های همگانی، فرهنگ ورزش کردن را در بین جامعه دانشگاهی بیش از گذشته ترویج داد.

در ادامه محمدی فرماندار پیشوا نیز از اهتمام جامعه دانشگاهی برای برگزاری این همایش عظیم قدردانی کرد و افزوددانشگاه آزاد اسلامی نقش مهمی در راستای توسعه و پیشرفت در منطقه داشته است.

 

در پایان این همایش با انجام قرعه کشی، جوایز نفیس و ارزنده‌ای شامل دوچرخه و لباس‌های ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد.


۱ رای

نظر شما :