آمادگی برای برطرف کردن مشکلات تولیدکنندگان و کشاورزان به صورت علمی را داریم

۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۸ کد خبر : ۲۹۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۶۵۳

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشواوقرچک گفت: ما ندیده ایم که کارخانه داری به دانشگاه مراجعه کند و اعلام کند که چه مشکلاتی دارد تا ما بتوانیم آن را به صورت علمی برطرف کنیم.

به گزارش روابط عمومی این واحد دانشگاهی رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری استان تهران در جلسه شورای فرماندهی و شورای عالی قشر شهرستان ورامین که با حضور تولیدکنندگان در کارخانه لبنیات وارنا برگزار شد گفت: ایران تنها کشوری است که بیش از ۴ درصد سود از تولید کنندگان خود می گیرد و هیچ کشوری در دنیا نیست که به این شکل باشد.

وی خاطر نشان کرد: در همه دنیا مالیات را از افرادی می گیرند که سرمایه خود را وارد بانک می کنند ولی در کشور ما مالیات را از تولیدکنندگان می گیرند که این ضعف است.

رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری استان تهران گفت: این جلسات می تواند مشکلات را برطرف کند به شکلی که مصوبات جلسات را داشته باشیم تا در نهایت نیز آن را پیگیری کنیم.

این مقام مسؤل افزود: بعضی از کارخانه جات ما نقدینگی دارند ولی به دلیل آنکه مشکل مدیریتی و تولیدی دارد با مشکلات مختلف روبرو می شوند.

دکتر حسینعلی شیبانی تصریح کرد: ما در شهرستان ورامین توان آن را نداریم که بتوانیم سریعاً جایگزین هزار شغل را داشته باشیم که به راحتی از کنار تعطیلی یک واحد تولیدی بگذریم.

وی با بیان اینکه تا زمانی که تولید ما سنتی است نمی توانیم با دنیا رقابت کنیم، گفت: نمونه این مسئله را می توانیم در بحث کشاورزی و حتی مسائل صنعتی ببینیم زیرا بهترین تولیدات را داریم ولی نمی توانیم آن را به دنیا ارائه کنیم.

رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری ورامین خاطر نشان کرد: ما می توانیم و این قابلیت را داریم که مسائل و مشکلات را برطرف کنیم به آن شرط که تولیدکنندگان مشکلاتشان را با ما در جریان بگذارند.

رئیس دانشگاه آزاد واحد ورامین- پیشوا اظهار داشت: ما ندیده ایم که کارخانه داری به دانشگاه مراجعه کند و اعلام کند که چه مشکلاتی دارد تا ما بتوانیم آن را به صورت علمی برطرف کنیم.

شیبانی خاطر نشان کرد: در زمینه تحقیق و پژوهش و مدیریتی در خدمت تمام تولیدکنندگان هستیم و ارائه خدمات خواهیم داشت


نظر شما :