تجلیل از دانشجویان و استادان جانباز واحد

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۴ کد : ۳۴۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۲۸۲

هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا همزمان با سالروز ولادت حضرت ابالفضل العباس(ع) علاوه بر دیدار با استادان و دانشجویان جانباز این واحد دانشگاهی از مقام جانباز تجلیل کردند.

 

در این دیدارها دکتر حسینعلی شیبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک با تبریک اعیاد خجسته ماه شعبان المعظم و روز جانباز گفت: جانبازان یادگاران دوران عزت، خودباوری و مقاومت ایران اسلامی هستند و نزد خدای ناظر و ملت قدر‌شناس از جایگاهی خاص برخوردارند و مردم ما به این قهرمانان واقعی دوران نبرد افتخار می‌کنند چرا که با اهداء اعضای بدن خود در راه اعتقادات و دفاع از این سرزمین، زندگی و امنیت را به ما اهدا کردند.

شیبانی با بیان اینکه امروز جانبازان سند افتخار و موجب آبروی ملت بزرگ ایران هستند، اظهار کرد: انتقال آموزه‌های ایثار و از خودگذشتگی در شرایط کنونی برای نسل جوان ما یک ضرورت در جامعه اسلامی به ‌شمار می‌رود وظیفه مسئولان و خدمتگزاران نظام اسلامی برای حفظ و حراست از آن مبانی بسیار مهم و خطیر است.

این مقام مسئول دانشگاهی با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به دانشجویان خطاب به دانشجویان ایثارگر گفت: همه ما موظیم تا با تجهیز خود به سلاح علم و دانش به ارتقاء کمی و کیفی جایگاه علمی کشور کمک کنیم.

در پایان این دیدار‌ها با اهدای لوح یادبود و هدیه از دانشجویان و استادان جانباز واحد تجلیل شد.


( ۳ )

نظر شما :