راه‌اندازی، راهبری و پشتیبانی برنامه علمی غذا و امنیت غذایی به واحد ورامین سپرده شد

۰۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۰ کد : ۳۷۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۵۵

در متن این حکم که از سوی دکتر محمدمهدی طهرانچی صادر شده، آمده است: با عنایت به ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و مزیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین– پیشوا و نیاز کشور در راستای رسیدن به دانشگاه حل مسأله به موجب این حکم راه‌اندازی، راهبری و پشتیبانی «برنامه علمی غذا و امنیت غذایی» به عنوان موضوع محوری پژوهش تحصیلات تکمیلی به آن واحد دانشگاهی واگذار می‌شود.

امید است با اتکال به خداوند متعال و استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی آن واحد و سایر واحدهای دانشگاهی استان تهران و بهره‌مندی از آرای صاحب‌نظران و متخصصان مرتبط، محوریت حل همه چالش‌های کشور در حوزه غذا و امنیت غذایی، واحد ورامین – پیشوا باشد و برنامه‌ریزی در راستای دست‌یابی به قطب تخصصی درآینده با تشکیل سراهای علم و عمل در این زمینه شامل مراکز نوآوری، رشد و... باید مد نظر قرار گیرد.

انتظار می‌رود ضمن تشکیل دبیرخانه موضوعی برنامه علمی با مسئولیت مجری برنامه با هماهنگی دبیرخانه برنامه‌های علمی استان، استخراج نقشه دانشی، هدایت پایان نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی رشته‌های مختلف و مدیریت دانش آن، تربیت نیروی متخصص برای حل مسائل کشور و ارتباط با صنایع مرتبط و تجاری‌سازی و تولید فناوری در این مجموعه صورت گیرد.


نظر شما :