تلفیق سنت و صنعت در جشنواره سلامت و امنیت غذایی

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۰۷:۴۰ کد : ۴۲۲ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۱
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا و قرچک گفت: جشنواره سلامت و امنیت غذایی، نماد و تلفیقی از فرهنگ، سنت و آیین کهن ایران است.

دکتر حامد زارعی در آیین افتتاحیه جشنواره بزرگ دانشگاه نوآور، عشایر کارآفرین، سلامت و امنیت غذایی که در دانشکده کشاورزی این واحد دانشگاهی به مدت چهار روز برپا شده است، گفت: این جشنواره نماد و تلفیقی از فرهنگ، سنت و آیین کهن ایران به همراه صنعت، نوآوری و شکوفایی دانشگاه بوده که با هدف پیوند و آشنایی کامل و همکاری مشترک مراکز علمی نوآور با شرکت‌های تولیدی و عشایر کارآفرین برگزار شده است.

وی ادامه داد: این فرصت ایجادشده بهترین زمان برای ارائه دستاوردها و نوآوری‌های علمی و دانشگاهی از مقطع پیش‌دبستانی تا مقطع دکتری این واحد دانشگاهی بوده و به‌عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزش عالی جنوب شرق استان تهران نویدبخش رشد، بالندگی و پویایی دیار ۱۵ خرداد بوده و همچون نگینی پرفروغ می‌درخشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا و قرچک با اعلام برنامه علمی ابلاغی این واحد دانشگاهی خبر داد: با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش همکاران واحد ورامین-پیشوا امروز هم‌زمان با افتتاح جشنواره از برنامه علمی با عنوان غذا و امنیت غذایی رونمایی خواهد شد.

همزمان با این جشنواره، غرفه‌های غربالگری سلامت، مشاوره و روان‌شناسی، بهداشت باروری و تنظیم خانواده، ارتباط با صنعت با حضور شرکت‌های تولیدی، صنایع دستی دانشجویان، محصولات عشایر منطقه، مرکز تحقیقات، مرکز رشد، باشگاه پژوهشگران، پایان‌نامه و نشریات علمی برپا شده و به علاقه‌مندان و قشرهای مختلف مردم ارائه خدمات متنوع خواهند داشت.


نظر شما :