عبور از فتنه با تبعیت از ولایت میسر است

۰۹ دی ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۷ کد : ۴۴۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۶۷
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک گفت: تنها راه عبور از گردنه‌های خطرناک انقلاب و فضای غبارآلود فتنه تبعیت محض از ولایت است.

حامد زارعی با گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی این روز را نماد عزت، استقلال و بصیرت دانست و خاطرنشان کرد: در گذر ایام و طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، برهه‌های حساس و سرنوشت‌سازی وجود داشته که عمق انگیزه‌های معنوی حضور مردمی و عظمت روح الهی نهفته در آن چنان اثرگذار بوده است که باید از آن به عنوان نقطه عطف انقلاب و برگ زرینی در افتخارات مردم این سرزمین یاد کرد.

.

وی، حماسه ۹ دی را تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب عنوان کرد و افزود: در شرایطی که غبار فتنه خط مستقیم الهی انقلاب و اسلام ناب محمدی و ولایت مترقی فقیه را نشانه رفته بود، حضور حماسی زن و مرد و پیر و جوان، این غبار را کنار زد و دست بیعت مجدد با پیر مراد و رهبر عالیقدرشان را نمایان کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک، تنها راه عبور از گردنه‌های خطرناک انقلاب اسلامی و فضای غبارآلود فتنه را با تبعیت محض از ولایت میسر دانست.

ضرورت همراهی و ثابت قدمی جامعه دانشگاهی

زارعی بر ضرورت همراهی و ثابت قدمی جامعه دانشگاهی در مسیر تحقق شعارهای انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا و قرچک به عنوان عضوی از پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اقتدا به رهبر فرزانه خود، همواره در راستای پیشروی آرمان‌های امام و رهبری پیشگام بوده و سعادت دنیا و آخرت را در تبعیت محض از ولایت فقیه که همان استمرار حرکت انبیای الهی است، می‌داند.

وی با بیان سابقه درخشان دیار انقلابی ورامین، پیشوا و قرچک بیان کرد: در این رهگذر نمی‌توان از حضور پرشور و به موقع مردم دیار ۱۵ خرداد یاد نکرد، مردمی که غیرتمندانه با پوشیدن کفن همچون ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ به خیابان‌ها آمدند و مقابل بیت مقتدا و رهبر عزیزشان بیعت خود را به نمایش گذاشتند.


نظر شما :