بررسی و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه های متنوع فرهنگی

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۰ کد : ۴۸۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۶۸
نشست‌‌های تخصصی بررسی و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب با حضور استادان فرهیخته و دانشجویان علاقه‌مند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا برگزار می‌شود.

سلسله نشست‌های تخصصی بررسی و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب با حضور استادان فرهیخته و دانشجویان علاقه‌مند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا برگزار می‌شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا درباره برگزاری این نشست‌های دانشجویی به آنا گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به مثابه ترسیم نقشه راه انقلاب اسلامی بوده که توسط رهبر فرزانه انقلاب ابلاغ و پیش روی ما قرار گرفته است.

حامد زارعی تصریح کرد: اگر فقط به انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به‌عنوان یک رویداد تاریخی بسنده کردیم؛ قطعاً دچار خسران و زیان خواهیم شد؛ چراکه انقلاب ما به‌عنوان یک جریان جاری و مؤثر در طول تاریخ ادامه داشته و امروز نیز در آغاز فصل دوم، خونی تازه در رگ‌های آن به جریان افتاده است.

وی با تأکید بر نقش اقشار مختلف جامعه به‌خصوص جوانان برای تحقق این بیانیه ادامه داد: جوانان، میدان‌داران اصلی این بیانیه راهبردی هستند و حضرت آقا نگاه ویژه‌ای به این قشر دارند و با صراحت اعلام کرده‌اند که چشم امید کشور به جوانان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا در تشریح فعالیت‌های این واحد دانشگاهی در راستای تحلیل، تبیین و ترویج این بیانیه خاطرنشان کرد: فضاسازی مناسب محیطی با بهره‌مندی از جملات راهبردی بیانیه، برپایی سلسله نشست‌ها و گفتمان‌های دانشجویی با دعوت از استادان صاحب‌نظر، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی از محتوای بیانیه و پیگیری و اجرای برنامه‌های دیگری که در جلسات شورای فرهنگی کارشناسی شده است از مهم‌ترین برنامه‌های واحد ورامین-پیشوا در تحلیل، تبیین و ترویج این بیانیه است.


نظر شما :