بهره‌برداری نقاهتگاه ۲۰۰ تخت‌خوابی

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۸ کد : ۵۹۷ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۲۰

نقاهتگاه ۲۰۰ تخت‌خوابی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در سالن‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا به بهره‌برداری رسید.

نقاهتگاه دویست تخت خوابی با حضور آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، ائمه جمعه، فرمانداران، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداران و اعضا شوراهای اسلامی و دیگر مدیران و مسئولان شهری و دانشگاهی جنوب استان تهران در سالن‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا به بهره‌برداری رسید.

آقامیری پس از بازدید از سالن‌های تجهیز شده، ضمن تشکر از همکاری شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران برای راه‌اندازی این مجموعه نقاهت گاهی خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص همراهی و مشارکت میدانی کلیه سازمان‌ها و دستگاه‌ها، دانشگاه آزاد اسلامی همه سالن‌های ورزشی خود در استان تهران را در اختیار ستادهای مقابله با ویروس کرونا قرار داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با اعلام اینکه این دانشگاه در سطح استان تهران پیش‌بینی ۲۹۰۰ تختِ در حال انتظار را پیش‌بینی کرده است، افزود: از این نقاهتگاه‌ها به‌عنوان فضاهای در حال انتظار یاد می‌شود و ممکن است مورداستفاده قرار نگیرند ولی تاکنون ۴۵۰ الی ۵۰۰ تخت عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: هشت کمیته ذیل ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تعریف شده و ایجاد فضاهای مورد نیاز نیز جزو وظایف کمیته پشتیبانی قرار گرفته است.

آقامیری در خاتمه عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی تلاش می‌کند در کنار مسئولان منطقه‌ای وظیفه خود را برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا به نحو مطلوب به عمل آورد و به همین منظور ایجاد نقاهتگاه در این منطقه و دیگر شهرستان‌ها آغاز شده است.


لینک دانلود فایل

( ۳ )

نظر شما :