نظم، تخصص‌ و خلاقیت شغلی از مهم‌ترین خصوصیات کارکنان حوزه پژوهش است

۰۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۷ کد : ۶۲۶ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۲

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا و قرچک نظم سازمانی، تخصص‌گرایی، آموزش مداوم و خلاقیت شغلی را از مهم‌ترین خصوصیات مسئول، کارشناس و کارمند حوزه پژوهش برشمرد.

نشست مشترک کارکنان و کارشناسان پژوهشی، آزمایشگاه‌ها و کتابخانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا و قرچک با حضور عبدالمجید موسوی معاون پژوهش و فناوری ‌و دیگر مسئولان این حوزه به‌منظور بررسی روند جاری بخش‌های مختلف و برنامه‌ریزی آتی تشکیل شد.

در این جلسه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا و قرچک به همراه دیگر مدیران علاوه بر استماع نظر کارشناسان و کارکنان حوزه پژوهشی، آزمایشگاه‌ها و کتابخانه‌ها به بررسی راه حل‌ها و تدوین برنامه‌های آینده پرداخت.

موسوی، افق روشن در پژوهش را در سایه همت جمعی استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه به‌ویژه همکاران حوزه پژوهش برشمرد و از توجه ویژه مسئولان دانشگاه در تفکیک حوزه پژوهش از آموزش با توجه به حجم وسیع خدمات و مأموریت‌های پژوهشی قدردانی کرد.

وی نظم سازمانی، تخصص‌گرایی، آموزش مداوم و خلاقیت شغلی را از مهم‌ترین خصوصیات مسئول، کارشناس و کارمند حوزه پژوهش برشمرد و بر اهتمام جدی  این حوزه برای تحقق رسالت‌های تعیین شده تأکید کرد.

در ادامه این نشست حاضران به بیان دیدگاه و نظر خود پرداختند و درباره هم‌افزایی حداکثری و افزایش راندمان حوزه پژوهش به تبادل نظر پرداختند.


نظر شما :