برپایی ایستگاه صلواتی بدرقه زائران حسینی

۱۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۴ کد : ۵۴۲ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۸۶

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک برای بسترسازی حضور حداکثری جامعه دانشگاهی در میعادگاه عظیم عاشورائیان با برپایی ایستگاه صلواتی، زائران حسینی را بدرقه کرد.

 راهپیمایی بزرگ و حماسی اربعین با حضور جوانان مشتاق و حسینی، حرکتی زینب‌گونه است که پیام قیام عاشورا را در پهنه تاریخ زنده نگاه داشته و نمادی از عزت و عظمت حسینی را به نمایش گذاشته است.

اربعین امسال که در آغاز ماه‌های دهه پنجم حیات پر برکت انقلاب اسلامی و در حال و هوای عصر نوین حیات انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب با محور و نقش‌آفرینی جوانان مؤمن و انقلابی برگزار می‌شود از اهمیت بسزایی برخوردار است.

در این میان حضور جوانان دانشگاهی، دانشجویان انقلابی و مجاهدان عرصه علم و پیشرفت در کاروان عاشقان اربعین حسینی(ع) برای برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی به آنها عزم و اراده آهنین خواهد بخشید.

بر همین اساس معاونت فرهنگی با همکاری بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک برای بسترسازی حضور حداکثری جامعه دانشگاهی در میعادگاه عظیم عاشورائیان با برپایی ایستگاه صلواتی، علاوه بر پذیرایی از عاشقان و جاماندگان این سفر نورانی، زائران حسینی  را بدرقه کرد.

 


نظر شما :