دستورالعمل برگزاری امتحانات نیمسال دوم

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۶۱۹ اخبار تصویری اخبار دانشگاه اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۴۴۵

دستورالعمل امتحانات نیمسال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا - قرچک و آموزشکده سما
 
با عنایت به جلسات ستاد برگزاری آزمون مجازی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و تغییر شیوه برگزاری امتحانات به صورت مجازی به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند؛
 
۱- تاریخ امتحانات دروس کلیه مقاطع تحصیلی از ۹۹/۳/۲۴ لغایت ۹۹/۳/۲۹ به تاریخ ۹۹/۴/۲۱ لغایت ۹۹/۴/۲۶ انتقال یافته است. زمان بندی و تاریخ جدید امتحانات در سامانه آموزشی سیدا قابل مشاهده است.
 
۲- اخذ کارت ورود به جلسه امتحان جهت شرکت در آزمون الزامی است.
 
۳- دانشجویان محترم می بایست تمهیدات لازم جهت آمادگی و حضور در جلسه مجازی امتحان را از قبل مهیا نموده و در تاریخ و ساعت معین شده در جلسه آزمون حاضر باشند.  

 

 نحوه برگزاری امتحانات مقطع کاردانی و کارشناسی:
امتحانات کلیه دروس مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت آزمون تستی و مجازی از طریق سامانه آموزشی سیدا 4 و در پروفایل شخصی استاد و دانشجو بر طبق زمان بندی امتحانی و کارت ورود به جلسه امتحان برگزار خواهد شد. آزمون تستی ۱۵ نمره بوده و ۵ نمره مربوط به ارزیابی دانشجو توسط استاد بر اساس فعالیت کلاسی و تحقیق یا پروژه کلاسی است.  

 

 نحوه برگزاری امتحانات مقطع کارشناسی ارشد:
امتحانات کلیه دروس مقطع کارشناسی ارشد به صورت آزمون تستی و مجازی از طریق سامانه آموزشی سیدا 4 و در پروفایل شخصی استاد و دانشجو بر طبق زمان بندی امتحانی و کارت ورود به جلسه امتحان برگزار خواهد شد. آزمون تستی ۱۵ نمره بوده و ۵ نمره مربوط به ارزیابی دانشجو توسط استاد بر اساس فعالیت کلاسی و تحقیق یا پروژه کلاسی است.  

 

نحوه برگزاری امتحانات مقطع دکتری:
امتحانات کلیه دروس مقطع دکتری تخصصی به صورت مجازی و شفاهی از طریق سامانه آموزش مجازی الکترونیک (lms) بر طبق زمان بندی امتحانی و کارت ورود به جلسه امتحانی با هماهنگی استاد و مدیر گروه آموزشی صورت می گیرد. فیلم آموزشی آزمون شفاهی سامانه واحد الکترونیکی و دانان متعاقبا به دانشجویان مقطع دکتری اطلاع رسانی خواهد شد.

 فیلم و فایل pdf آموزشی آزمون آنلاین تستی (ویژه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد) و آزمون شفاهی (ویژه دانشجویان دکتری) متعاقبا اطلاع رسانی می شود.


( ۷ )

نظر شما :