فعالیت پژوهشی منسجم و کاربردی با هدف حل مسئله و رفع نیازهای جامعه

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۷ کد : ۷۲۷ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۰۷

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک عنوان کرد: فعالیت پژوهشی منسجم و کاربردی با هدف رفع نیازهای منطقه و حل مسائل به‌صورت هدفمند در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر کیان پهلوان افشاری سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک با ائمه جمعه شهرستان‌های ورامین و پیشوا دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در دیار ولایتمدار و انقلابی ۱۵ خرداد، این منطقه را برای انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت برشمرد و گفت: امروز چراغی که سال ۱۳۴۲ در این منطقه به برکت مردم بصیر و هوشیار این دیار روشن شد، فراتر از ایران و حتی مرزهای اسلامی را روشن کرده است.

پهلوان افشاری با تبیین رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی با محور قراردادن تأکیدات مقام معظم رهبری افزود: کار پژوهشی منسجم و کاربردی با هدف رفع نیازهای منطقه و حل مسائل، به صورت هدفمند در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و مزیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا و قطب بودن فعالیت‌های دامپروری و کشاورزی دشت ورامین خاطرنشان کرد: قطعاً با تعامل سازنده و هم‌افزایی مناسب، زنجیره دانش، صنعت و تولید به معنای واقعی شکل گرفته و این اتفاق مبارک به رفع مشکلات و چالش‌های دراین حوزه منتج خواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین هم بر لزوم پیوند دانشگاه آزاد اسلامی با شهرک‌های صنعتی و تولیدی منطقه تأکید کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید در زمینه رفع مشکلات کشاورزی ورامین ورود کند و امروز ارتباط بین مدیران تولید و دانشگاه آزاد یک ضرورت است.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی با اشاره به اینکه امروز خط مقدم ما در حوزه تولید تعریف شده است، ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت بالای خود می‌تواند با برگزاری جلسات مشترک با مسئولان شهرک‌های صنعتی و کارخانجات تولیدی و از طریق تفاهم‌نامه‌های مشترک همکاری به تقویت تولید و رفع موانع آن، کمک کند.

حجت الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری امام جمعه پیشوا نیز با تبیین ویژگی‌های شهرستان پیشوا و پیوند آن با قیام ۱۵ خرداد، وجود مراکز علمی متعدد و مؤثر دانشگاهی و حوزوی در سطح شهرستان پیشوا را مغتنم برشمرد و خاطرنشان کرد: وجود مراکز علمی متنوع نظیر دانشگاه آزاد اسلامی، بستر بسیار مناسبی را برای مشارکت و بهره‌مندی از توان علمی و فکری دانشگاه برای .شکوفایی و تعالی شهرستان در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی فراهم کرده است.


نظر شما :