طرح پویش، الگویی کارآمد و تحولی سازنده در آموزش عالی

۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۲ کد : ۷۳۶ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳۵

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک عنوان کرد: طرح پویش به مثابه طرح تحولی سازنده در سیستم مراکز آموزش عالی و الگویی کارآمد در سطح کشور است.

 کیان پهلوان افشاری در نشست با بهمن خطیبی، حسین کاغذلو و حسین عباسی، فرمانداران قرچک، ورامین و پیشوا با اشاره به اهمیت مراکز عالی آموزشی در توسعه همه‌جانبه کشور بر ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاهیان برای ارتقای این‌ شهرستان‌ها در تمام حوزه‌ها تأکید کرد.

وی با تشریح ثمرات پیوند دانشگاه و صنعت و بهره‌مندی از نتایج سازنده آن در جامعه عنوان کرد: موضوع اشتغال همزمان با دوران تحصیل، به‌عنوان یکی از رویکردهای اصلی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح پویش اجرا می‌شود که این طرح به مثابه طرح تحولی سازنده در سیستم مراکز آموزش عالی و الگویی کارآمد در کشور است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک، ارتباط عملیاتی و به دور از شعارزدگی دانشگاه و صنعت را برای تحقق اهداف مدنظر مهم برشمرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بر مبنای رسالت یک دانشگاه اجتماعی و مسئله‌محور، خود را موظف می‌داند علاوه بر ارتقای سطح مهارتی دانشجویان در مسیر حل مسائل صنعتی و هدفمند کردن پروژه‌های تحقیقاتی حرکت کند.

فرمانداران شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک هم در این دیدار با اشاره بر نقش فزاینده دانشگاه‌ها در پیشبرد اهداف اجتماعی و فرهنگی به تعامل مؤثر مراکز علمی با دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه همه‌جانبه کشور تأکید کردند.


نظر شما :