معاون توسعه مدیریت و منابع واحد معرفی شد

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۹ کد : ۷۴۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۵۱

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه معاونان جدید و قدیم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک ورامین-پیشوا و قرچک برگزار و دکتر محسن فرهمند به‌عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه معرفی و از تلاش‌های مهندس علی سهرابی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک در این نشست با تبیین نقش و جایگاه مهم حوزه توسعه مدیریت و منابع اظهار کرد: انتظار داریم با برخورداری از دانش، تلاش هدفمند، پیگیری و پشتکار به‌منظور صیانت از اموال و بهره‌مندی مطلوب از منابع انسانی، گام‌های مؤثر برداشته شود.

دکتر کیان پهلوان افشاری با اشاره به حرکت در مسیر مشخص شده سازمانی عنوان کرد:‌ ساماندهی و مدیریت جذب شهریه‌ها، تلاش در راستای افزایش جذب دانشجو و افزایش درآمدهای غیرشهریه‌ای از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک است.

وی با قدردانی از تلاش‌های علی سهرابی در طول سرپرستی معاون توسعه مدیریت و منابع واحد ورامین-پیشوا و قرچک و تأکید بر استفاده از نیروهای تازه‌نفس و باانگیزه برای رشد و توسعه این دانشگاه افزود: حضور «دکتر فرهمند» که دارای سابقه درخشان در سطوح مختلف مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی است، برای مجموعه مغتنم بوده و امیدواریم از توان، دانش و توان وی برای پیشبرد اهداف عالی دانشگاه بهره ببریم.

دکتر فرهمند معاون جدید توسعه مدیریت و منابع واحد ورامین-پیشوا و قرچک هم بر لزوم پیگیری کارها به صورت گروهی با رویکرد همدلی و همراهی حداکثری تأکید کرد.

 


( ۱ )

نظر شما :