ادعای مدیریت جهانی داشتن از رفتارهای غیرقابل‌توجیه آمریکا است

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۷ کد : ۷۷۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۵

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک ادعای مدیریت جهانی داشتن و ارجح دانستن خود بر همه ملت‌ها ازجمله رفتارهای غیرقابل‌توجیه آمریکا دانست.

دکتر کیان پهلوان‌افشاری در نشست تحلیلی بصیرتی استکبارستیزی و مقاومت اسلامی که در دانشگاه آزاد اسلامی وارمین برگزار شد، ادعای مدیریت جهانی داشتن و ارجح دانستن خود بر همه ملت‌ها ازجمله رفتارهای غیرقابل‌توجیه آمریکا دانست و اظهار کرد: اینکه کشوری به‌راحتی زیر بار حق نمی‌رود و کشورهای دیگر را هم از بهره‌مندی از حقوق مسلم خود بر حذر می‌دارد و با رفتارهای یک‌جانبه و منافقانه دست به جنایت‌های سهمگین می‌زند، چیزی جز نتیجه داشتن خوی استکباری نیست.

وی یوم‌الله ۱۳ آبان را به‌عنوان نقطه محوری استکبارستیزی برشمرد و افزود: ریشه استکبار از خوی خودبرتربینی و ارجح دانستن کشورهای مستکبر نشأت می‌گیرد. آبان در سه مقطع تاریخی سال‌های ۱۳۴۳ تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه، ۱۳۵۷ کشتار وحشیانه دانش‌آموزان و ۱۳۵۸ تسخیر لانه جاسوسی به ترتیب در زمینه‌سازی انقلاب، تسریع در پیروزی انقلاب و تثبیت و تضمین انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک ادامه داد: روز استکبارستیزی در تقویم، ایران را به نماد عزت، مقاومت، دشمن‌شکنی و استکبارستیزی ملت ایران و سرشکستگی و خفت و خاری دشمنان این مرزوبوم تبدیل کرده و مردم ایران اسلامی با تبعیت از ولایت‌فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره در راستای زنده نگه‌داشتن آرمان‌های ضداستکباری و ظلم ستیزانه مانند گذشته در صحنه حضور خواهند یافت و در گام دوم انقلاب با اقدام جهادی در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش‌آفرین خواهند بود.

 


( ۱ )

نظر شما :